Akce

Věty, které by neměly zaznít: Porovnání verzí

Z Impro Wiki

(zšablonování připomínky)
(Replika)
Řádka 9: Řádka 9:
  
 
== Průběh ==
 
== Průběh ==
Podobně jako v kategorii [[1000 způsobů jak]] vybere [[MC]] od publika několik situací např. první kroky dítěte, přijímací pohovor, na operačním sále, atd. [[Hráč]]i se postaví do půlkruhu a poté vždy ten s nápadem na větu vyběhne na forbínu, kde tuto větu prezentuje a opět se zařadí do půlkruhu. Situace či prostředí se nechává do vyčerpání nápadů nebo na pokyn [[MC]].
+
Podobně jako v kategorii [[1000 způsobů jak]] vybere [[MC]] od publika několik situací např. první kroky dítěte, přijímací pohovor, na operačním sále, atd. [[Hráč]]i se postaví do půlkruhu a poté vždy ten s nápadem na větu vyběhne na forbínu, kde tuto [[replika|repliku]] prezentuje a opět se zařadí do půlkruhu. Situace či prostředí se nechává do vyčerpání nápadů nebo na pokyn [[MC]].
  
 
== Varianty ==
 
== Varianty ==

Verze z 10. 3. 2015, 16:12

Kategorie Věty, které by neměly zaznít

Počet hráčů libovolný
Doba trvání neomezený
Téma/Askfor Situace/činnosti (3 - 5)


Hráči říkají věty, které by v určitých situacích nebo na určitých místech neměly zaznít.


Průběh

Podobně jako v kategorii 1000 způsobů jak vybere MC od publika několik situací např. první kroky dítěte, přijímací pohovor, na operačním sále, atd. Hráči se postaví do půlkruhu a poté vždy ten s nápadem na větu vyběhne na forbínu, kde tuto repliku prezentuje a opět se zařadí do půlkruhu. Situace či prostředí se nechává do vyčerpání nápadů nebo na pokyn MC.

Varianty

  • 1000 způsobů jak
  • Některé věty se hodí do více situací a hráči toho hojně využívají.
Stránka potřebuje úpravy.
Najdi si pár minut a pomoz prosím ImproWiki. Obsah píší dobrovolníci.
Některý z předchozích autorů má k tomuto článku následující připomínku:
doplnit video