Stíhačka: Porovnání verzí

Z ImproWiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
imported>Just-paja
m (Oprava času)
imported>Just-paja
m (Doplnění postavy)
Řádek 8: Řádek 8:
  
 
==Průběh==
 
==Průběh==
[[MC]] musí [[náhodné rozhodování|náhodně rozhodnout]], který tým bude začínat. [[Hráč]]i z prvního týmu začínají, rozehrají příběh na dané téma od diváků. Po 45 vteřinách se pískne a hráči druhého týmu [[přebírání pozice|přeberou pozici]] a dohrávají příběh. Obecně funguje velice dobře, když se první dvojice drží vytvoření prostředí, definice postav a nastavení nějakého problému. Druhá dvojice pak už pouze rozvíjí.
+
[[MC]] musí [[náhodné rozhodování|náhodně rozhodnout]], který tým bude začínat. [[Hráč]]i z prvního týmu začínají, rozehrají příběh na dané téma od diváků. Po 45 vteřinách se pískne a hráči druhého týmu [[přebírání pozice|přeberou pozici]] i [[postava|postavu]] a dohrávají příběh. Obecně funguje velice dobře, když se první dvojice drží vytvoření prostředí, definice postav a nastavení nějakého problému. Druhá dvojice pak už pouze rozvíjí.
  
 
Na [[zápas]]ech se obyčejně hraje [[dvojitá stíhačka]].
 
Na [[zápas]]ech se obyčejně hraje [[dvojitá stíhačka]].

Verze z 18. 5. 2014, 12:15

Kategorie Stíhačka

Počet hráčů 2, plus naskakující
Doba trvání 1:20, 40s na tým
Téma/Askfor Téma

V kategorii Stíhačka pro Vás hráči jednoho týmu vytvoří příběh a hráči druhého týmu určí, jak dopadne.


Průběh

MC musí náhodně rozhodnout, který tým bude začínat. Hráči z prvního týmu začínají, rozehrají příběh na dané téma od diváků. Po 45 vteřinách se pískne a hráči druhého týmu přeberou pozici i postavu a dohrávají příběh. Obecně funguje velice dobře, když se první dvojice drží vytvoření prostředí, definice postav a nastavení nějakého problému. Druhá dvojice pak už pouze rozvíjí.

Na zápasech se obyčejně hraje dvojitá stíhačka.

Varianty

Běžné chyby