Akce

Režiséři: Porovnání verzí

Z Impro Wiki

(Režiséři vám představí své filmy, vyberte si, který chcete vidět)
 
Řádka 1: Řádka 1:
 
{{Kategorie|
 
{{Kategorie|
hraci=4 a více|
+
hraci=neomezen|
 
cas=neomezen|
 
cas=neomezen|
 
tema=Téma pro každého z režisérů}}
 
tema=Téma pro každého z režisérů}}
Režiséři vám představí své filmy, vyberte si, který chcete vidět.
 
==Průběh==
 
Dva režiséři krátkou anotací uvedou svůj film, diváci zvolí, který chtějí vidět, a tento je následně sehrán, režisér do filmu může vstupovat podobným způsobem jako vypravěč ve [[Vyprávěná|Vyprávěné]], uvozovat scény apod.
 
 
==Varianty==
 
Několik režiséru, odehrají se scéna z každého filmu, některé filmy postoupí do druhého  a dalších kol, dokud nezbývá jen jeden film.
 
  
 +
V kategorii '''Režiséři''' též známé jako '''Super scene''' několik hráčů v roli režiséra představí divákům své filmy. Diváci mají poté možnost rozhodovat o tom, který film chtějí vidět. vyberte si, který chcete vidět.
  
 +
==Průběh==
 +
Vyčlení se hráči, kteří se stávají režiséry. Každému z režisérů je zadán název jeho filmu (téma od diváků) a jeho žánr. Každý režisér má poté max. 30s na krátkou slovní upoutávku tohoto filmu, kterým se snaží diváky navnadit. Po představení všech filmů diváci hlasují o tom, který film vidět vůbec nechtějí. Z ostatních filmů se poté odehraje jejich první část, během níž může režisér komentovat děj filmu zákulisními informacemi nebo děj přímo ovlivňovat. Každý režisér první část svého filmu ukončí. Ke slovu se opět dostává [[MC]] a diváci. Opět je zde hlasování po kterém opět jeden z filmů vypadne. Takto kategorie pokračuje až do konce jediného celého filmu.
  
 +
== Ukázková videa ==
 +
https://www.youtube.com/watch?v=FdeFsLNKI1E
  
 
[[Kategorie:Kategorie na improshow]]
 
[[Kategorie:Kategorie na improshow]]

Verze z 10. 7. 2014, 22:41

Kategorie Režiséři

Počet hráčů neomezen
Doba trvání neomezen
Téma/Askfor Téma pro každého z režisérů

V kategorii Režiséři též známé jako Super scene několik hráčů v roli režiséra představí divákům své filmy. Diváci mají poté možnost rozhodovat o tom, který film chtějí vidět. vyberte si, který chcete vidět.

Průběh

Vyčlení se hráči, kteří se stávají režiséry. Každému z režisérů je zadán název jeho filmu (téma od diváků) a jeho žánr. Každý režisér má poté max. 30s na krátkou slovní upoutávku tohoto filmu, kterým se snaží diváky navnadit. Po představení všech filmů diváci hlasují o tom, který film vidět vůbec nechtějí. Z ostatních filmů se poté odehraje jejich první část, během níž může režisér komentovat děj filmu zákulisními informacemi nebo děj přímo ovlivňovat. Každý režisér první část svého filmu ukončí. Ke slovu se opět dostává MC a diváci. Opět je zde hlasování po kterém opět jeden z filmů vypadne. Takto kategorie pokračuje až do konce jediného celého filmu.

Ukázková videa

https://www.youtube.com/watch?v=FdeFsLNKI1E