Akce

Přebírání pozice: Porovnání verzí

Z Impro Wiki

(Založena nová stránka s textem „'''Přebírání pozice''' je termín, který popisuje kdy jeden hráč ve štronzu přebírá jeho pozici tj. snaží se co nejpřesněji zaujmout stejnou…“)
 
Řádka 1: Řádka 1:
'''Přebírání pozice''' je termín, který popisuje kdy jeden hráč ve štronzu přebírá jeho pozici tj. snaží se co nejpřesněji zaujmout stejnou pozici případně i mimiku, kterou zaujímá první hráč. Přebírání pozic se používá např. v kategoriích [[dvojitá stíhačka]], [[poslední věta]] a dalších.
+
'''Přebírání pozice''' je termín, který popisuje situaci kdy je jeden hráč ve [[štronzo|štronzu]] a jeho pozici se snaží co nejpřesněji zaujmout druhý hráč. Ten by měl zohlednit co nejvíce detailů, případně i mimiku, kterou zaujímá první hráč. Přebírání pozic se používá např. v kategoriích [[dvojitá stíhačka]], [[poslední věta]] ale i dalších a různých cvičeních.
  
 
[[kategorie:Terminologie]]
 
[[kategorie:Terminologie]]

Verze z 10. 7. 2014, 22:12

Přebírání pozice je termín, který popisuje situaci kdy je jeden hráč ve štronzu a jeho pozici se snaží co nejpřesněji zaujmout druhý hráč. Ten by měl zohlednit co nejvíce detailů, případně i mimiku, kterou zaujímá první hráč. Přebírání pozic se používá např. v kategoriích dvojitá stíhačka, poslední věta ale i dalších a různých cvičeních.