Akce

Kvartet: Porovnání verzí

Z Impro Wiki

(Todo: naformátovat,doplnit, přidány odkazy)
Řádka 1: Řádka 1:
{{todo|naformátovat,doplnit}}
+
{{Kategorie
 +
|hraci=4
 +
|cas=volný
 +
|tema=jednoslovné téma nebo předmět
 +
}}
  
Podobné jako [[duet]], avšak ve čtyřech hráčích. Každý hráč začíná zády ke středu v jednom rohu jeviště. Vše platí jako u duetu, je to však namáhavější pro hráče, co se vnímání ostatních týče. Doporučuje se více klást důraz na kontrast, ať v tělovém napětí, zvucích, statusu, či v čemkoli jiném. Scénka končí pohledem všech hráčů na sebe a poté společně do diváků.
+
 
[[Kategorie:Zápasové kategorie]][[Kategorie:Kategorie na improshow]]
+
Čtyři hráči zahrají krátkou improvizaci na zadané téma a zakončí ji společným pohledem do publika.
 +
 
 +
 
 +
==Průběh==
 +
 
 +
Podobné jako [[duet]], avšak ve čtyřech hráčích. Každý hráč začíná zády ke středu v jednom rohu jeviště. Vše platí jako u duetu - na povel [[MC]] se všichni hráči najednou otočí a rozehrají společně improvizaci, ve které by měla být více zastoupena pantomima než řeč. Kategorie je pro hráče náročná i co se vnímání ostatních hráčů týče. Doporučuje se více klást důraz na kontrast, ať v tělovém napětí, zvucích, statusu, či v čemkoli jiném. Improvizace končí pohledem všech hráčů na sebe a poté společně do diváků.
 +
 
 +
== Běžné chyby ==
 +
*Improvizace se příliš protáhne a nedaří se najít její závěr
 +
 
 +
 
 +
[[Kategorie:Zápasové kategorie]]

Verze z 7. 7. 2014, 01:29

Kategorie Kvartet

Počet hráčů 4
Doba trvání volný
Téma/Askfor jednoslovné téma nebo předmět


Čtyři hráči zahrají krátkou improvizaci na zadané téma a zakončí ji společným pohledem do publika.


Průběh

Podobné jako duet, avšak ve čtyřech hráčích. Každý hráč začíná zády ke středu v jednom rohu jeviště. Vše platí jako u duetu - na povel MC se všichni hráči najednou otočí a rozehrají společně improvizaci, ve které by měla být více zastoupena pantomima než řeč. Kategorie je pro hráče náročná i co se vnímání ostatních hráčů týče. Doporučuje se více klást důraz na kontrast, ať v tělovém napětí, zvucích, statusu, či v čemkoli jiném. Improvizace končí pohledem všech hráčů na sebe a poté společně do diváků.

Běžné chyby

  • Improvizace se příliš protáhne a nedaří se najít její závěr