Akce

Hráč: Porovnání verzí

Z Impro Wiki

(Založena nová stránka s textem „Označení pro jedince na scéně, kteří jsou zodpovědní za tvorbu obsahu improvizace. Mezi hráče nepatří MC a hudebníci. V rám…“)
 
Řádka 1: Řádka 1:
Označení pro jedince na scéně, kteří jsou zodpovědní za tvorbu obsahu improvizace. Mezi hráče nepatří [[MC]] a [[hudebník|hudebníci]]. V rámci improvizačních představení se preferuje výraz "'''hráč'''" nad výrazem "'''herec'''" i když mají téměř stejný význam.
+
Označení pro jedince na scéně, kteří jsou zodpovědní za tvorbu obsahu improvizace. Mezi hráče nepatří [[MC]] a [[hudebník|hudebníci]]. V rámci improvizačních představení se preferuje výraz "'''hráč'''" nad výrazem "'''herec'''" i když mají téměř stejný význam. Všichni jedinci na scéně jsou herci, ale hráči jsou jedinci zastupující vždy svůj tým (zápas) či jsou vyčleněni od [[MC]] (improshow).  
  
 
== Zápasová forma ==
 
== Zápasová forma ==

Verze z 7. 7. 2014, 01:34

Označení pro jedince na scéně, kteří jsou zodpovědní za tvorbu obsahu improvizace. Mezi hráče nepatří MC a hudebníci. V rámci improvizačních představení se preferuje výraz "hráč" nad výrazem "herec" i když mají téměř stejný význam. Všichni jedinci na scéně jsou herci, ale hráči jsou jedinci zastupující vždy svůj tým (zápas) či jsou vyčleněni od MC (improshow).

Zápasová forma

Na zápasech jsou hráči rozděleni do týmů.

Stránka potřebuje úpravy.
Najdi si pár minut a pomoz prosím ImproWiki. Obsah píší dobrovolníci.
Některý z předchozích autorů má k tomuto článku následující připomínku:
Doplnit rozdíl mezi hráčem a hercem