Akce

Dopředu, dozadu: Porovnání verzí

Z Impro Wiki

m (mezera)
 
(Není zobrazena jedna mezilehlá verze od jednoho dalšího uživatele.)
Řádka 7: Řádka 7:
  
 
== Průběh ==
 
== Průběh ==
Hraje se volně příběh.[[MC]] může kdykoliv přepnout směr děje příběhu dopředu nebo dozadu. Pokud [[hráč]]i hrají příběh směrem dopředu a zazní povel "Dozadu!", opakují pozpátku všechny pohyby a repliky v opačném pořadí než zazněly. Řeč se při směru dozadu neobrací, mluví se normálně. Příběh se odehrává až na začátek nebo dokud [[MC]] opět nepřepne směr. Poté, co [[MC]] přepne opět dopředu, všechno se zopakuje, dokud se [[hráč]]i nedostanou k bodu, kde ještě příběh nebyl zahrán a pokračují v ději.
+
Hraje se volně příběh. [[MC]] může kdykoliv přepnout směr děje příběhu dopředu nebo dozadu. Pokud [[hráč]]i hrají příběh směrem dopředu a zazní povel "Dozadu!", opakují pozpátku všechny pohyby a repliky v opačném pořadí než zazněly. Řeč se při směru dozadu neobrací, mluví se normálně. Příběh se odehrává až na začátek nebo dokud [[MC]] opět nepřepne směr. Poté, co [[MC]] přepne opět dopředu, všechno se zopakuje, dokud se [[hráč]]i nedostanou k bodu, kde ještě příběh nebyl zahrán a pokračují v ději.
  
 
== Běžné chyby ==
 
== Běžné chyby ==
Řádka 19: Řádka 19:
 
https://www.youtube.com/watch?v=eCTW1CS0TWE
 
https://www.youtube.com/watch?v=eCTW1CS0TWE
  
 +
[[Kategorie:Seznam kategorií]]
 
[[Kategorie:Kategorie na improshow]]
 
[[Kategorie:Kategorie na improshow]]

Aktuální verze z 18. 1. 2016, 08:45

Kategorie Dopředu, dozadu

Počet hráčů 2 a naskakující
Doba trvání neomezený
Téma/Askfor Téma

V této kategorii se podíváme na příběh několikrát a zajímavé části si přetočíme dopředu nebo zpátky.

Průběh

Hraje se volně příběh. MC může kdykoliv přepnout směr děje příběhu dopředu nebo dozadu. Pokud hráči hrají příběh směrem dopředu a zazní povel "Dozadu!", opakují pozpátku všechny pohyby a repliky v opačném pořadí než zazněly. Řeč se při směru dozadu neobrací, mluví se normálně. Příběh se odehrává až na začátek nebo dokud MC opět nepřepne směr. Poté, co MC přepne opět dopředu, všechno se zopakuje, dokud se hráči nedostanou k bodu, kde ještě příběh nebyl zahrán a pokračují v ději.

Běžné chyby

  • Příliš mnoho povídání, statická scénka
  • Hráči zapomenou, co se v příběhu stalo
  • MC pouští příliš dlouhé úseky dozadu

Ukázková videa

https://www.youtube.com/watch?v=VGTRI2ja1ro (anglicky)

https://www.youtube.com/watch?v=eCTW1CS0TWE